Wersalki

Wersalka to bardzo praktyczny mebel, który może służyć w ciągu dnia jako mebel, na którym możemy usiąść czytając książkę lub oglądając telewizję, wieczorami zaś może służyć do spania - wystarczy poświęcić krótką chwilę, by go rozłożyć. Wersalki posiadają również pojemniki na pościel, dzięki którym możliwa jest oszczędność miejsca. Nic dziwnego w...

Wersalka to bardzo praktyczny mebel, który może służyć w ciągu dnia jako mebel, na którym możemy usiąść czytając książkę lub oglądając telewizję, wieczorami zaś może służyć do spania - wystarczy poświęcić krótką chwilę, by go rozłożyć. Wersalki posiadają również pojemniki na pościel, dzięki którym możliwa jest oszczędność miejsca. Nic dziwnego więc, że ze względu na swoją praktyczność wersalka jest klasycznym rozwiązaniem, które często znajduje się w polskich domach. Warto przy tym zauważyć, że obecnie można zakupić nowoczesne wersalki, które w znakomity sposób łączą wspomnianą już funkcjonalność z nowoczesnym designem.

W naszej ofercie znajdą Państwo tapicerowane wersalki, które są niezwykle komfortowe i łatwe do rozkładania. Posiadają one charakterystyczny design, dzięki któremu swoim wyglądem potrafią ożywić każdy salon. Każda z oferowanych przez nas wersalek dostępna jest w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Funkcjonalność, wygoda i atrakcyjny design to cechy, które wyróżniają oferowane przez nas wersalki!

Więcej

Wersalki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.