Przedpokój i garderoba

Przedpokój jest pomieszczeniem, którego aranżacja nie pojawia się na liście priorytetów wielu osób, a który pełni przecież niezwykle istotną reprezentacyjną i praktyczną funkcję w mieszkaniu. Jest to miejsce, w którym rozbieramy się po przyjściu do domu i ubieramy przed wyjściem z niego, a także pierwsze pomieszczenie, które jest widziane przez ...

Przedpokój jest pomieszczeniem, którego aranżacja nie pojawia się na liście priorytetów wielu osób, a który pełni przecież niezwykle istotną reprezentacyjną i praktyczną funkcję w mieszkaniu. Jest to miejsce, w którym rozbieramy się po przyjściu do domu i ubieramy przed wyjściem z niego, a także pierwsze pomieszczenie, które jest widziane przez odwiedzających nas gości. Warto więc zainwestować w meble do przedpokoju, które pozwolą z jednej strony urządzić przedpokój w sposób bardzo stylowy, z drugiej zaś utrzymać w nim należyty porządek, sprawiając że można w nim łatwo przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szafki na buty, w których można z łatwością uporządkować nawet dużą ilość obuwia, oszczędzając przestrzeń w przedpokoju, a także bardzo szeroki wybór szafek. Oferujemy szafki o bardzo różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu nie będą Państwo mieli problemu ze znalezieniem mebla, który będzie idealnie pasował do waszego przedpokoju. Znajdują się wśród nich szafki z lustrami na drzwiach, dzięki którym ubieranie się w przedpokoju stanie się łatwiejsze. Warto zwrócić uwagę również na ich bardzo dużą różnorodność pod względem wizualnym – dostępna jest szeroka gama designów i kolorów, które pasują do różnych koncepcji wystroju wnętrza. Będą więc mogli Państwo zarówno postawić na optyczne powiększenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu chłodnych kolorów, jak i uczynienie go przytulnym dzięki szafie w ciepłych barwach. Jeśli chodzi o wygląd szaf, interesującą propozycją są na przykład szafy z fotografiami lub grafiką na drzwiach. Wszystkie z nich zaprojektowane są w sposób, który pozwala na ergonomiczną organizację wnętrza. Jesteśmy więc pewni, że znajdą Państwo u nas idealne meble do przedpokoju!

Więcej

Przedpokój i garderoba W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Garderoby

  Garderoba jest niezwykle praktycznym meblem, który powinien znaleźć się w każdym przedpokoju i sypialni. Dzięki innym możliwe jest przechowywanie nawet bardzo dużej ilości ubrań. Obecność garderoby zdecydowanie ułatwia utrzymywanie porządku w mieszkaniu, a jej wygląd może w bardzo gustowny sposób uzupełniać wystrój przedpokoju. Co więcej, garderoba mająca formę mebla, a nie oddzielnego pomieszczenia to zdecydowana oszczędność miejsca, przez co doskonale sprawdza się w mniejszych mieszkaniach, gdzie ergonomia jest kluczowa.

  W naszej ofercie znajdują się przestrzenne szafy na ubrania, które na pewno spełnią potrzeby naszych klientów. Z powodzeniem można ustawić je w przedpokoju i sypialni, przechowując w nich wszystkie potrzebne ubrania. Część z nich posiada lustra w drzwiach, co jednocześnie ułatwia ubieranie się i pozwala na optyczne powiększenie niewielkich pomieszczeń. Te szafy na pewno staną się Państwa najlepszymi przyjaciółmi! Meble wysyłamy w paczkach do samodzielnego montażu razem z instrukcją.

 • Szafki na buty

  Jako pomieszczenie reprezentacyjne, przedpokój powinien być przede wszystkim utrzymywany w bezbłędnym porządku. Nie można tego osiągnąć, jeżeli przestrzeń ograniczają porozrzucane po nim buty! Aby tego uniknąć, nie można zapomnieć o zakupieniu bardzo dobrej szafki na buty. Ponieważ zaoferowanie naszym klientom bardzo dobrych mebli do przedpokoju jest dla nas bardzo istotne, nie zapomnieliśmy o stworzeniu bardzo atrakcyjnej oferty szafek na buty.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szafki na buty o bardzo różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdą Państwo szafkę zarówno do przestrzennego pomieszczenia, jak i bardzo wąskiego przedpokoju w blokowym mieszkaniu. Wszystkie z nich zaprojektowane są w sposób, który pozwala na bezproblemowe przechowywanie obuwia całej rodziny, dzięki czemu utrzymanie porządku w przedpokoju staje się o wiele łatwiejsze. Są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co czyni z nich prawdziwą inwestycję na lata.

  Nie zapomnieliśmy również o różnorodności wizualnej, dlatego w naszym asortymencie znajdują się szafki o barwach zarówno chłodnych i nowoczesnych, jak i ciepłych i przytulnych. Mogą więc być Państwo jak najbardziej pewni, że niezależnie od tego, jaki jest wasz wymarzony wygląd przedpokoju, dzięki nam uda się go Wam zrealizować.

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.