HOTEL

U nas znajdziesz wykonane z dbałością, wysokiej jakości łóżka kontynentalne, oraz wszystko czego brakuje w twoim hotelu.

HOTEL W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Łóżka kontynetalne

  Łóżka kontynentalne są obecnie uznawane za niezbędny element wyposażenia wysokiej klasy hotelowych pokojów, chociaż obecnie znajduje się również w coraz większej ilości prywatnych mieszkań. Cechuje się masywnością i stabilnością, dzięki którym imponująco przedstawia się w sypialni oraz ułatwiającą wstawanie dużą wysokością. Posiada niezwykle wygodny, nierzadko piankowy materac oraz tak zwany boxspring - drewnianą skrzynkę zawierającą sprężyny typu bonell, które czynią je jeszcze bardziej komfortowym. Nic dziwnego zatem, że jest polecane jako jedna z najwygodniejszych opcji do sypialni!

  Łóżka kontynentalne skonstruowane są w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą wygodę osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem i kobiet w ciąży, o czym decyduje w głównie mierze ich wspomniana już wyżej stosunkowo duża wysokość, która wynosi zazwyczaj około 60-70 cm. Zasypianie na łóżku kontynentalnym to niezwykła przyjemność, której każdy powinien spróbować!

  Nasza firma znana jest między innymi z wysokiej jakości mebli przeznaczonych do wykorzystywania w pokojach hotelowych i oferowane przez nas łóżka kontynentalne są tego idealnym przykładem. Prezentujemy łóżka kontynentalne, które ze względu na atrakcyjną cenę mogą znaleźć się w wyposażeniu nie tylko luksusowych hoteli. Cechują się dużą wytrzymałością i konstrukcją zapewniającą używającym ich osobom jak największy komfort. To niezwykły luksus, który dzięki nam staje się dostępny dla każdego.

  .

 • Łóżka
  Podczas urządzania pokojowych hoteli szczególnie ważne jest, by zapewnić gościom jak najlepsze warunki do odpoczynku. Dlatego dużo uwagi poświęca się wówczas wyborowi odpowiedniego łóżka, które dostarczy im wspaniałej wygody, dzięki której następnego dnia wstaną wypoczęci, a po opuszczeniu hotelu będą go miło wspominać i chętnie polecać rodzinie i przyjaciołom. Jeżeli szukają Państwo łóżek, które pozwolą Wam osiągnąć ten cel, serdecznie polecamy zapoznanie się z naszą ofertą!Zdając sobie sprawę z tego, że nasi klienci z branży hotelarskiej mają bardzo różne koncepcje aranżacji pokojów w swoich hotelach i próbują trafić w gusta gości o różnych potrzebach, a zarazem są bardzo wymagający, przygotowaliśmy bardzo różnorodną ofertę łóżek hotelowych, które łączy przede wszystkim bardzo wysoki standard jakości. Polecamy serię łóżek Dream Line, w której znajdują się zarówno łóżka o wyglądzie zarówno futurystycznym i awangardowym, jak i bardzo przyjaznym, idealnym dla dzieci. Dzięki temu uda się Państwu doskonale dopełnić luksusową aranżację waszych pokoi hotelowych, spełniając preferencje wszystkich gości.Oferujemy możliwość dokupienia do łóżek wysokiej klasy materacy, stelaży, podnośników wspomagających otwieranie łóżka oraz pojemników. Sprawia to, że mają Państwo szansę zapewnić swoim gościom jak największy komfort, dzięki któremu Państwa hotel zyska doskonałą reputację. Cieszymy się, że możemy pomagać klientom z branży hotelarskiej odnosić w niej wielki sukces!

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.