Łóżka kontynetalne

Łóżka kontynentalne są obecnie uznawane za niezbędny element wyposażenia wysokiej klasy hotelowych pokojów, chociaż obecnie znajduje się również w coraz większej ilości prywatnych mieszkań. Cechuje się masywnością i stabilnością, dzięki którym imponująco przedstawia się w sypialni oraz ułatwiającą wstawanie dużą wysokością. Posiada niezwykle wyg...

Łóżka kontynentalne są obecnie uznawane za niezbędny element wyposażenia wysokiej klasy hotelowych pokojów, chociaż obecnie znajduje się również w coraz większej ilości prywatnych mieszkań. Cechuje się masywnością i stabilnością, dzięki którym imponująco przedstawia się w sypialni oraz ułatwiającą wstawanie dużą wysokością. Posiada niezwykle wygodny, nierzadko piankowy materac oraz tak zwany boxspring - drewnianą skrzynkę zawierającą sprężyny typu bonell, które czynią je jeszcze bardziej komfortowym. Nic dziwnego zatem, że jest polecane jako jedna z najwygodniejszych opcji do sypialni!

Łóżka kontynentalne skonstruowane są w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą wygodę osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem i kobiet w ciąży, o czym decyduje w głównie mierze ich wspomniana już wyżej stosunkowo duża wysokość, która wynosi zazwyczaj około 60-70 cm. Zasypianie na łóżku kontynentalnym to niezwykła przyjemność, której każdy powinien spróbować!

Nasza firma znana jest między innymi z wysokiej jakości mebli przeznaczonych do wykorzystywania w pokojach hotelowych i oferowane przez nas łóżka kontynentalne są tego idealnym przykładem. Prezentujemy łóżka kontynentalne, które ze względu na atrakcyjną cenę mogą znaleźć się w wyposażeniu nie tylko luksusowych hoteli. Cechują się dużą wytrzymałością i konstrukcją zapewniającą używającym ich osobom jak największy komfort. To niezwykły luksus, który dzięki nam staje się dostępny dla każdego.

.

Więcej

Łóżka kontynetalne W tej kategorii nie ma produktów.

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.