DIEGO

Kolekcja mebli DIEGO to najwyższej jakości meblościanki, komody, witryny, stoliki RTV, witryny oraz szafy wykonane z bardzo solidnych materiałów. Mogą stać się podstawą bardzo atrakcyjnej wizualnie aranżacji wnętrz dzięki swojemu bardzo przemyślanemu pod względem estetycznym designowi – barwy połyskujące i chłodne łączą się w nich z głębokimi i ...

Kolekcja mebli DIEGO to najwyższej jakości meblościanki, komody, witryny, stoliki RTV, witryny oraz szafy wykonane z bardzo solidnych materiałów. Mogą stać się podstawą bardzo atrakcyjnej wizualnie aranżacji wnętrz dzięki swojemu bardzo przemyślanemu pod względem estetycznym designowi – barwy połyskujące i chłodne łączą się w nich z głębokimi i ciepłymi. Daje to możliwość stworzenia aranżacji, która nie będzie wizualnie ani nadmiernie chłodna, ani przytłaczająca ciemnymi barwami. Krótko mówiąc - idealna równowaga!

To meble spełniające bardzo wysokie standardy, wykorzystujące nowoczesne metody produkcji. Gwarantuje to ich bardzo wysoką wytrzymałość, dzięki czemu ich kupno jest opłacalną inwestycją na długie lata. Szczególnie polecamy kupno całego zestawu elementów z kolekcji, dzięki czemu uda się stworzyć kompozycję bardzo spójną i przemyślaną w każdym detalu. W kolekcji znajdują się wszystkie meble, które są potrzebne do urządzenia salonu w sposób ergonomiczny i estetyczny.

Więcej

DIEGO Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.