FALCO

Nowoczesna kolekcja mebli FALCO to elementy utrzymane w atrakcyjnej kolorystyce sosny Andersen i dębu Riviera, nadające pomieszczeniu wyglądu pełnego klasy. Znajdują się w niej meble o bardzo różnorodnych zastosowaniach, szczególnie świetnie sprawdzające się w salonach. Świetna komoda RTV w zestawie z półką sprawi, że bez problemu znajdzie się m...

Nowoczesna kolekcja mebli FALCO to elementy utrzymane w atrakcyjnej kolorystyce sosny Andersen i dębu Riviera, nadające pomieszczeniu wyglądu pełnego klasy. Znajdują się w niej meble o bardzo różnorodnych zastosowaniach, szczególnie świetnie sprawdzające się w salonach. Świetna komoda RTV w zestawie z półką sprawi, że bez problemu znajdzie się miejsce na kino domowe oraz kolekcję płyt. Szafy bez trudu zmieszczą wszystkie ubrania, w komodach schowamy dokumenty czy drobne narzędzia, w witrynie umieścimy przepiękną zastawę i bibeloty. Ława sprawi zaś, że z przyjemnością napijemy się kawy czy spożyjemy posiłek, ciesząc się zarazem kinem domowym. Dzięki meblościance sprawimy z kolei, że ergonomiczne urządzenie całości pomieszczenia stanie się o wiele łatwiejsze.

Zakupując wszystkie meble z zestawu, zapewniamy sobie przepiękną aranżację salonu i schludne zagospodarowanie znajdującej się w nim przestrzeni. Dzięki dołączonej do mebli przejrzystej instrukcji, ich samodzielny montaż nie powinien sprawić Państwu najmniejszego problemu!

Więcej

FALCO Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Skorzystaj z szybkich rat

Spłacaj bez wysiłku

eraty.pngsantander.png

+48 605992987 i +48 663117817

albmartmeble@gmail.com

Dostawa do 21 dni roboczych

Natychmiastowa wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dbamy o szybką wysyłkę każdego produktu

DARMOWA DOSTAWA

szukaj produktów oznaczonych tym znakiem

+48 605 992 987 i +48 663117817

infolinia czynna w godz.: 8:00 - 22:00 każdego dnia

14 DNI NA ZWROT

zamówione produkty możesz zwrócić do 14 dni od daty zakupu

.